Еврейские праздники

Міжнародний освітній проєкт «Єврейська веселка: професійний розвиток, комунікація, мова та культура в єврейській освіті»

З 24 по 27 січня 2022 року в рамках міжнародного освітнього проєкту «Єврейська веселка": професійний розвиток, комунікація, мова та культура в єврейській освіті» у закладах освіти з єврейським етнокультурним компонентом відбулись освітні заходи, присвячені ціннісному та смисловому значенню свята Ту бішват, проблемам екології, взаємопроникненню мов і культур в Україні й Ізраїлі.

Міжнародне партнерство ЦЄОУ та Керен Каємет леІсраель

Дякуючи плідній багаторічній співпраці Центру єврейської освіти України та Відділу освіти в діаспорі Департаменту освіти та спільноти Керен Каємет леІсраель Єврейського національного фонду, в січні 2022 року заклади освіти з єврейським етнокультурним компонентом та громадські єврейські організації отримали у подарунок нові навчально-методичні та наочні дидактичні матеріали для проведення освітніх заходів, уроків, занять, майстер-класів.

Міжнародний проект «Єврейська традиція у сучасному житті єврейських громад Діаспори й Ізраїлю»

20-21 жовтня 2021 року в м. Києві відбулись освітні заходи в рамках міжнародного проекту «Єврейська традиція у сучасному житті єврейських громад Діаспори й Ізраїлю».

Організатори проекту: Центр єврейської освіти України й Habonim Dror за фінансової підтримки Всесвітньої сіоністської організації (Ізраїль).

Співорганізатори проекту: Навчально-виховний комплекс № 141 «ОРТ» м. Києва та Навчально-виховний комплекс № 299 Оболонського району м. Києва

«Коди єврейської культури для дітей»

У рамках проєкту «Коди єврейської культури для дітей» створено чудові дитячі книжки – розмальовки-антистерс «Рейзеле» та «Ктубот» і робочий зошит для навчання й удосконалення каліграфічної компетентності «Єврейська каліграфія».

Страницы