Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному освітньому семінарі ККЛ-ЄНФ, який відбудеться з 13 по 19 липня 2020 року в Ізраїлі

Шановні колеги!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному освітньому семінарі ККЛ-ЄНФ, який відбудеться з 13 по 19 липня 2020 року в Ізраїлі.

Організатори міжнародного семінару: Керен Каємет леІсраель - Єврейський національний фонд.

Співорганізатори та партнери в Україні: Центр єврейської освіти України.

 

У 2019 році в рамках партнерства Центру єврейської освіти України та ККЛ-ЄНФ вперше було організовано Міжнародний семінар «Повертаємося до коріння - працюємо на благо майбутнього», в якому взяли участь представники освітніх і наукових організацій в сфері формальної та неформальної єврейської освіти України, Естонії, Молдови, Росії, Татарстану. Пост-реліз цієї події було висвітлено на сайті ЦЄОУ: http://jecu.org.ua/content/mizhnarodniy-pedagogichniy-seminar-povertaiemosya-do-korinnya-pracyuiemo-na-blago-maybutnogo

 

У 2020 році в рамках розширення співпраці наших організацій група з України матиме можливість долучитися до міжнародної спільноти освітян з усього світу!!!!

 

Мета та завдання семінару - знайомство з інноваційними моделями формальної та неформальної систем освіти та досвідом їх упровадження в Діаспорі й Ізраїлі, з міжнародними проектами в області єврейської освіти, з навчальними матеріалами та ресурсами, обмін досвідом і налагодження співробітництва у сферах освіти та науки Ізраїлю та діаспори.

 

Програма семінару включатиме:

- ознайомлення з місцями та проектами ККЛ-ЄНФ, які було створено за допомогою пожертв наших колег з усього світу, з об’єктами історичної та культурної спадщини єврейського народу;

- знайомство з новими освітніми моделями формальної та неформальної систем освіти в Діаспорі й Ізраїлі;

- семінари, лекції та дискусії з проблем освіти в Діаспорі й Ізраїлі;

- знайомство з освітянами з усього світу, які працюють у сфері єврейської освіти;

- обмін досвідом для об’єднання, розширення професійних можливостей та підвищення фахового рівня педагогів і науковців;

- знайомство з освітньою діяльністю ККЛ-ЄНФ і розробленими навчальними матеріалами як інструментами для модернізації освітньої діяльності та подальшого їх впровадження в освітню практику.

 

Організатори семінару забезпечуватимуть проживанням, харчуванням, організацією змісту та логістики заходів, екскурсій і культурної програми впродовж Міжнародного семінару в Ізраїлі.

 

Умови участі в семінарі з боку учасників:

Придбання авіаквитків і сплата субсидованого організаційного внеску для участі в семінарі в розмірі 50$ здійснюється учасником самостійно або організацією, що його відряджає чи спонсорує. Пріоритет надаватиметься новим учасникам.

 

Для попередньої реєстрації заповніть відповідну форму (Додаток 1) та надішліть її на електронну адресу Центру єврейської освіти України: jecu@ukr.net

 

Додаток 1

Ім’я, Прізвище

Місто, країна

Посада, місце роботи

Громадянство

Телефон

Електронна пошта

Дата народження

               
               
               
                 

 

Чекатимемо Ваші заявки до 2 березня 2020 року!

 

З повагою,

команда Центру єврейської освіти України