Шановні керівники закладів освіти з викладанням мови іврит і викладачі мови іврит!

Шановні керівники закладів освіти з викладанням мови іврит і викладачі мови іврит!

 

Як Ви пам’ятаєте, 08.06.2020 Ви брали участь в онлайн – зустрічі в Zoom, організованою Центром єврейської освіти України та Всесвітнім центром єврейської освіти. Впродовж зустрічі Ви поділилися своїм досвідом і надали слушні пропозиції щодо нагальних освітніх потреб:

http://jecu.org.ua/content/mizhnarodna-onlayn-zustrich-osvityan-zakladiv-osviti-ukrayini-z-viklalannyam-distciplin (укр. версія),

http://jecu.org.ua/content/international-online-meeting-teachers-educational-institutions-ukraine-involved-disciplines (анг. версія).

 

Крім цього, Центр єврейської освіти України здійснив дослідження, результати яких опубліковані у фахових виданнях та оприлюднені в електронній бібліотеці НАПН України та на нашому сайті (у розділах «Новини» та «Методичний кабінет») і сторінці Фейсбук ЦЄОУ:

http://jecu.org.ua/content/distanciyne-navchannya-predmetiv-yudayiki

http://jecu.org.ua/content/distanciyne-navchannya

https://www.facebook.com/pg/jecu.org.ua/posts/?ref=page_internal

Ви можете ознайомитися з ними та використовувати цей матеріал, звісно, з дотриманням вимог щодо посилання на ці джерела.

Але у нас є ще одна чудова новина для Вас!!!!!

У рамках плідної співпраці Центру єврейської освіти України та Всесвітнього центру єврейської освіти ми досягли домовленості щодо можливості проходження Вами освітнього курсу (серії освітніх онлайн майстер-класів) для вчителів мови іврит.

Метою цього курсу є підвищення фахової кваліфікації, отримання сучасних інструментів і методик для подальшого здійснення процесу дистанційного та/або змішаного навчання мови іврит.

Цей курс для Ваших зарубіжних колег є платним, проте завдяки нашим зусиллям і знаходженням додаткових ресурсів, Ви матимете можливість пройти цей курс БЕЗКОШТОВНО!!!!

Детальна інформація про курс описана в афіші, що прикріплена до цього листа.

Курс проходитиме з понеділка по четвер, орієнтовно по 1,5 -2 години в день.

Всі зареєстровані учасники курсу отримають електронний сертифікат про підвищення кваліфікації.

Все, що від Вас потрібно – надіслати на мою електронну адресу таку інформацію (бажано мовою іврит або англійською мовою):

  1. Прізвище та ім’я;
  2. Контактний телефон (особистий);
  3. Назва закладу освіти;
  4. Контактний телефон (закладу освіти);
  5. Електронна адреса (особиста), на яку Вам буде надіслано лінк на кожний із онлайн майстер-класів;
  6. Вказати класи, в яких Ви викладаєте.

Чекатиму на зворотній зв'язок від Вас і надання контактної інформації для реєстрації на курс.

Ми впевнені, що опанування нових Ресурсів сприятиме Вашому особистісному та професійному Розвитку та приноситиме успішні Результати та Радість Вам і Вашим учням!!!!

 

З повагою,

кандидат педагогічних наук,

директор Центру єврейської освіти України

Наталія Бакуліна