«Єврейський калейдоскоп» як складова проекту з підвищення кваліфікації освітян із предметів єврейського циклу

«Єврейський калейдоскоп» як складова проекту з підвищення кваліфікації освітян із предметів єврейського циклу

Завершився другий етап проекту з підвищення кваліфікації вчителів-предметів єврейського циклу, який здійснюється Всесвітнім ОРТом.

Завершальний етап носить назву "Єврейський калейдоскоп" і являє собою методичну роботу вчителів у галузі створення проектів-розробок із предметів єврейського циклу з використанням інформаційних технологій, якими надалі зможуть користуватись учителі всіх шкіл мережі ОРТ, а також інших закладів освіти. Крім того, педагоги отримали нові інструменти для повсякденної роботи в майбутньому.

Нагадаємо, що другий етап був організований для досягнення цілей онлайн-тренінгів для викладачів єврейських предметів, організованих у вигляді серії онлайн-вебінарів, що проводяться провідними фахівцями з різних країн, які відбулися 26-29 серпня 2019 р. Так, окремі теми навчального модуля з історії єврейського народу, який було розроблено в рамках проекту «Є-ТОМУС» («Єврейська традиційна освіта у модерному українському суспільстві»), реалізованого Центром єврейської освіти України за підтримки Українського культурного фонду, було апробовано у процесі вебінару на тему "Використання інформаційних технологій на уроках єврейської історії", який пройшов 28 серпня 2019 року у НВК №141 "ОРТ" м. Києва. У вебінарі взяли участь понад 30 освітян. Посилання на подію: https://www.youtube.com/watch?v=yGVedgdIbX8

http://jecu.org.ua/content/28-serpnya-2019-roku-vidbudetsya-vebinar-na-temu-vikoristannya-informaciynih-tehnologiy-na

 

У результаті реалізації "Єврейського калейдоскопа" 30 вчителів з різних шкіл мережі ОРТ надали 22 проекти. Всі учасники цього етапу отримають сертифікат міжнародного зразка про підвищення кваліфікації (72 години), диплом про публікації методичної розробки на сайті (stem.ort.org), а також пам'ятний сувенір. Для популяризації педагогічного досвіду методичні розробки будуть оприлюднені на сайті Центра єврейської освіти України (jecu.org.ua).

 

Для визначення найкращих робіт до проекту були залучені професійні члени журі з Ізраїлю й України - провідні фахівці з різних областей єврейської освіти, у тому числі спеціалісти Центру єврейської освіти України, Інституту педагогіки НАПН України тощо.

 

Бажаємо всім перемоги, і чекаємо результатів.