28 серпня 2019 року відбудеться вебінар на тему "Використання інформаційних технологій на уроках єврейської історії"

Анонс

Вебінару для вчителів єврейського циклу

в рамках проекту «Є-ТОМУС» (Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві) та програми серії навчальних вебінарів шкіл ОРТ в країнах СНД і Балтії

 

28 серпня 2019 року з 10-05 до 10-35 відбудеться вебінар на тему "Використання інформаційних технологій на уроках єврейської історії", який проводитиме Ірина Фрідман, вчитель вищої категорії, вчитель методист, вчитель єврейської історії в НВК #141 "ОРТ" м. Києва.

Захід проходитиме в рамках проекту «Є-ТОМУС» (Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві), який реалізує Центр єврейської освіти України за підтримки Українського культурного фонду та програми серії навчальних вебінарів для вчителів єврейського циклу шкіл ОРТ в країнах СНД і Балтії.

Даний навчальний захід є апробацією частини програми дистанційного курсу (Розділ 2. Методика і сучасні технології викладання історії в школі), над яким зараз працює пані Ірина.

Важливо зазначити, що цей курс як навчальний модуль «Історія єврейського народу» буде розроблено та включено до освітньої програми підвищення кваліфікації з теорії та методики викладання дисциплін юдаїки в рамках проекту «Є-ТОМУС» (Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві), який реалізує Центр єврейської освіти України за підтримки Українського культурного фонду з 3 липня по 31 жовтня 2019 року.