Вітаємо з прийдешнім святом Нового року!

Шановні друзі та партнери,

 

Напередодні єврейського нового року я хотіла би скористатися можливістю подякувати Вам за партнерство та дружбу та висловити бажання зміцнити та розвинути нашу спільну роботу у наступному році.

 

Новий рік дає надію на подальший розвиток інноваційних освітніх проектів у Центрі єврейської освіти України. Ми прагнемо створити відкритий освітній простір для освітян у галузі теорії та методики навчання мови іврит, єврейської традиції, літератури, історії, мистецтва єврейського народу в Україні, Ізраїлі та діаспорі.

Крім того, ми здійснюємо роботу з підготовки й упровадження підвищення кваліфікації освітян у сфері формальної та неформальної єврейської освіти.

Також постійно оновлюємо освітні програми для дітей і молоді в рамках проєкту «Шорашим», який сприяє формуванню єврейської ідентичності, пізнанню єврейських цінностей, знайомству з єврейською культурою та досвідом як в Україні, так і в Ізраїлі.

Ми запрошуємо Вас до наших ініціатив і плідної співпраці!

Дивлячись у майбутнє та озираючись на глобальні виклики сьогодення, віримо, що тільки разом, у взаємодії усіх громад і спільнот, ми спроможні подолати труднощі та вийти за їх межі. Натомість, ми разом зможемо побудувати міцний фундамент, заснований на вірі один в одного та наше спільне майбутнє.

Нашою центральною місією залишається сприяння розвитку системи формальної, неформальної й інформальної освіти, науки та культури єврейської спільноти, забезпечення сприятливих умов для створення професійного педагогічного співтовариства й освітнього простору, відродження національної культурної спадщини, підтримка культурного розмаїття й інтеграції єврейської освіти, науки та культури у полікультурний соціум України та світу, та побудова єврейського досвіду, до якого прагне наша молодь, спираючись на спільні цінності й ідеали, які покращують наш народ та світ у цілому

Бажаю Вам, Вашим родинам та громадам щасливого, здорового та солодкого нового року.

 

З повагою,

 

керівник ЦЄОУ,

к.пед.наук,

Наталія Бакуліна.