Відбулося нагородження переможців ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит

24 травня 2019 року відбулось нагородження дипломами Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) учнів закладів освіти м. Києва, які стали переможцями ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит.

Ними стали учні 9-11 класів НВК №299 Оболонського району м. Києва, НВК №141 «ОРТ» та СШ №325 «Щастя» Дніпровського району м. Києва.

Церемонію нагородження підготували та провели організатори заходу Ірина Кузьменчук, методист науково-методичного центру гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, та Наталія Бакуліна, кандидат педагогічних наук, керівник Центру єврейської освіти України, старший науковий співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України.

Місцем проведення церемонії нагородження було не випадково обрано Національний університет «Києво-Могилянська академія», адже саме в його стінах діють Міждисциплінарна сертифікатна та Магістерська програми з юдаїки, працює Центр єврейської освіти України, відбуваються освітні та громадські проекти за сприяння Асоціації єврейських організацій та общин України (Вааду України).

Організатори урочисто вручили учням Дипломи І – ІІІ ступенів Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та пам’ятні призи від партнерських організацій – Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, Керен Каємет леІсраель Єврейського національного фонду, Асоціації єврейських організацій та общин України (Вааду України) та меценатів.

Під час зустрічі також відбулась презентація Міжнародного єврейського дитячого табору «Шорашим» і Міждисциплінарної сертифікатної та Магістерської програм з юдаїки НаУКМА та запрошено до участі в них учнів, учителів і батьків.

Для всіх учасників цей захід став знаковою та вкрай важливою подією в їх житті, що сприяла і визнанню та підтвердженню на державному рівні особистих досягнень, і розвиткові багатомовної освіти в Україні.

Відео з нагородження можна переглянути за посиланням