В Укрінформі відбулася прес-конференція та презентація проекту «Україна в нас одна»

27 листопада 2018 року в Укрінформі відбулася звітна прес-конференція та презентація проекту «Україна в нас одна» видавничого дому «Букрек» і Українського культурного фонду.

Результатом проекту стала книга, в яку ввійшли казки, притчі, жарти, легенди, перекази українців, кримських татар, караїмів, кримчаків, румунів, угорців, поляків, болгар, росіян, греків, молдован, гагаузів, євреїв, ромів і словаків – 14 етнічних спільнот, які проживають на території України.

Видавництво «Букрек» люб’язно подарувало Центру єврейської освіти України певну кількість книжок для презентації та подальшої роботи у підготовці та проведенні міжнародного дитячого єврейського табору «Шорашим» - «Коріння та майбутнє євреїв діаспори» та проекту Конгресу національних громад України  - міжнаціонального табору «Джерела толерантності».

Ретельно дібраний матеріал дозволить розробити цікаві заняття про автентичний фольклор етнічних спільнот, які проживають на теренах України, глибше пізнати культурні особливості одна одної, ознайомитись із полікультурним розмаїттям нашої країни і допоможе у формуванні міжкультурної компетентності сучасного покоління.