В Києві відбудеться лекція Катерини Сінченко про перекладацьку майстерність

Центр єврейської освіти України та Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства запрошує Вас на лекцію талановитої літературної редакторки, поетеси та перекладачки, Катерини Сінченко, на тему «Лепёшки, балабушки, коржики»: практичний аспект» (на прикладі оповідання Фрідріха Горенштейна «Дім із башточкою»).

Лекція проходитиме в рамках Проекту «Створення Школи перекладів наукових і художніх текстів з їдишу та івриту українською мовою», що став одним із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів Українського культурного фонду у номінації індивідуальних проектів, про що можна дізнатися, перейшовши за посиланням на офіційну сторінку УКФ.

Проект реалізується у тісній співпраці фахівців Центру єврейської освіти України та Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства із залученням досвідчених перекладачів за підтримки Українського культурного фонду.

Захід відбудеться 2 листопада 2018 року з 16-30 до 18-30 за адресою: вул. Волоська, 8/5, велика аудиторія.

Навчаючись літературної творчості, Катерина перекладала з англійської та польської мов, зокрема тексти Стенлі Фіша, Стівена Ґрінблата, Януша Славінського, та російської та вірменської мов – Фрідріха Горенштейна, Варлаама Шаламова, Славіка Чілояна, Говганеса Ґріґоряна тощо.

Лекція передбачає розгляд основних положень перекладознавства, а саме: значення слова, конотації та як працювати з ними, вживання інших мов у процесі перекладу (оригінал, переклад чи транслітерація), культурологічний контекст, ритм тощо.

Будемо раді бачити Вас серед зацікавлених слухачів!

Підтвердить свою участь у заході, написавши листа на електронну адресу: natusya29@ukr.net

Контактний телефон: 063-340-49-04

Подія на фейсбук