Рекомендації від ЦЄОУ на час карантину

Шановні колеги та колежанки!

Ми впевнені, що Ви, Ваші рідні та колеги, як ніколи цінуєте та бережете себе та Ваших близьких і продовжуєте святу освітянську справу в складних, незвичних, нових умовах вимушеного карантину в період всесвітньої пандемії.

Водночас ми знаємо, що багато з Вас народжує креативні ідеї та реалізує різні заходи з дистанційного навчання та особистісного й професійного зростання як своїх учнів, так і себе як професіонала з того чи іншого фаху.

Нам дуже цікаво дізнатися про Ваш досвід! Для когось він стане практичною та дієвою порадою!

Напишіть на про це та надішліть посилання на Ваші ресурси, які Ви запроваджуєте в своєму закладі освіти та громаді на нашу адресу: jecu@ukr.net

Ми, в свою чергу, публікуємо на своїй сторінці Фейсбук для Вас різноманітні ресурси для організації дистанційного навчання https://www.facebook.com/pg/jecu.org.ua/posts/?ref=page_internal та сайті http://jecu.org.ua/node  

На разі ми підготували декілька реальних дієвих можливостей як для Вашого професійного розвитку, так і для підготовки занять із вашими учнями.

По-перше, це дуже цікавий он-лайн курс «Лідери майбутнього», який ініційовано та підготовлено у рамках співпраці Центру єврейської освіти України та Центру єврейської освіти в Діаспорі при Бар-Іланському університеті (Ізраїль), про який ми писали на нашій сторінці у Фейсбуці (публікація ще від 21 лютого 2020):

https://www.facebook.com/jecu.org.ua/photos/a.2004498579766379/2580145202201711/?type=3&theater

Якщо Ви зацікавлені зареєструватися на курс самі та зареєструвати своїх учнів, можете звернутися до Dee - dee@lookstein.org та вона особисто для кожного учасника відкриє Вам доступ до курсу.

Це дуже цікавий і корисний курс! Долучайтеся!!!

 

Також Ви можете долучитися до сесії від Анни Штейнгарт Anna Shteingart "Як провести семінар у ZOOM". На сесії можна буде отримати як практичні інструменти з оптимального використання платформи, так й обговорити разом, як неформальна освіта може розвиватися в онлайн просторі, як встановлювати рамки, и не втратити унікальність нашої освітньої діяльності. 

Ця діяльність теж здійснюється Центром єврейської освіти України у тісній співпраці з Єврейською Агенцією для Ізраїлю для залучення широкої освітньої аудиторії.

Для цього Ви можете доєднатися до групи https://www.facebook.com/groups/172521896903361/ та перейти за посиланням: https://zoom.us/j/5637612580

Живіть цікавим та насиченим життям!!!

Щиро Ваші, Наталія Бакуліна та Команда Центру єврейської освіти України.