Презентація навчальних посібників для учнів ліцеїв «Сторінки єврейської історії України» та «Сторінки єврейського мистецтва України»

5 лютого 2019 року відбулась презентація навчальних посібників для учнів ліцеїв «Сторінки єврейської історії України» та «Сторінки єврейського мистецтва України», підготовлених Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства Національного університету «Києво-Могилянська академія» у партнерстві з Центром єврейської освіти України. Видання стало можливим за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду (JHF). Посібники схвалено для використання в закладах загальної середньої освіти Інститутом модернізації змісту освіти.

Презентацію відвідали студенти магістерської та міждисциплінарної сертифікатної програм з юдаїки НаУКМА, учасники Школи перекладачів, науковці та викладачі.

Посібники представили Леонід Фінберг, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, Наталія Бакуліна, к.пед.наук, директор Центру єврейської освіти України, Тетяна Бородіна та Ганна Уманська – співробітники Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства.

Всі зацікавлені можуть придбати посібники у видавництві «Дух і літера».

Заклади освіти мають можливість отримати у подарунок один примірник посібників для ознайомлення та надіслати листи-замовлення на придбання необхідної кількості.

Звертатися можна за електронною адресою: jecu@org.ua

Фото-звіт додається.