На курсі «Методика викладання предметів юдаїки» відбулося заняття, присвячене Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту

За ініціативою та в рамках співпраці Центру єврейської освіти України та Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії в Україні на курсі «Методика викладання предметів юдаїки» (викладач Бакуліна Н. В., к.пед.наук) Міждисциплінарної сертифікатної програми з юдаїки 23 січня 2018 року відбулося заняття, присвячене Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, що відзначатиметься 27 січня 2018 року.

Заняття за темою "Прибуття в Аушвіц: фотографії та особисті історії українських євреїв" підготувала та провела Анна Ленчовська, консультантка Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії в Україні.

У процесі заняття студенти познайомилися з можливостями освітньої платформи "Iwitness", дізнались про "Альбомом Аушвіцу" та його історичний контекст, про особистий досвід виживання закарпатських євреїв у таборі смерті "Аушвіц-Біркенау", проаналізували фотографії та відео-свідчення як першоджерела та можливі методи роботи з ними в освітньому процесі.

Заняття викликало в учасників багато цікавих запитань та зацікавленість у представлених матеріалах, як одному з підходів до вивчення та викладання тем з історії Голокосту, зокрема в освіті України.