Майстерня для педагогів “Iwalk” запрошує київських учителів

Майстерня для педагогів “Iwalk” запрошує київських учителів історії та дисциплін суспільно-гуманітарного циклу, педагогів літніх таборів і фахівців неформальної освіти на 6-годинну методичну майстерню 5 травня з 12:00 до 18:00 (м. Контрактова площа).
Ви зможете ознайомитися з методичними прийомами роботи з відеосвідченнями з Архіву візуальної історії фонду Шоа. А також - з технологією проведення Iwalk. 

IWalk – це унікальна освітня програма фонду Шоа, в якій поєднано відвідування місця пам’яті з фрагментами свідчень очевидців, – для того, щоб краще дізнатися про події, які відбувалися саме на тому місці. Завдяки особистим свідченням з архіву Фонду Шоа, абстрактна, масивна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Під час майстерні педагоги зможуть дізнатися більше про деталі розташування фактичних місць пам’яті та почути розповіді свідків. Ми будемо аналізувати, як пам’ять місця стає нашим спогадом, яким чином наше життя сьогодні є частиною історії майбутнього. Обміняємося думками, як краще працювати з темою пам'яті в сучасній українській школі.

Учасники майстерні отримають сертифікати та навчально-методичний посібник фонду Шоа. Зможуть записати свої класи на безкоштовні тури Iwalk у середині травня та червні (під час шкільної практики).

Участь у майстерні безкоштовна завдяки фінансовій підтримці Вишеградського фонду. Майстерня проводиться у співпраці з Фундацією Захор, Будапешт. 
РЕЄСТРАЦІЯ: goo.gl/Y5PDZY

ІНФО: FB cторінка Київського освітнього центру «Простір толерантності»

Адреса буде повідомлена зареєстрованим особам. Кількість місць обмежена.  Довідки за емейломtolerancespace@gmail.com