Анонс другого Всеукраїнського семінару підвищення кваліфікації вчителів музики єврейських шкіл і дитячих садків, а також керівників музичних програм єврейських громад та організацій «Звуки єврейської музики-2»

Анонс

другого Всеукраїнського семінару підвищення кваліфікації вчителів музики єврейських шкіл і дитячих садків, а також керівників музичних програм єврейських громад та організацій «Звуки єврейської музики-2».

 

Шановні колеги!

 

Наразі триває підготовка другого Всеукраїнського семінару підвищення кваліфікації вчителів музики єврейських шкіл і дитячих садків, а також керівників музичних програм єврейських громад та організацій «Звуки єврейської музики-2», який відбудеться у Києві з 17-19 вересня 2019 р.

 

Семінар буде організовано та проведено Центром єврейської освіти України за підтримки Голландського Єврейського Гуманітарного Фонду, Українського Культурного Фонду, Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України.

 

До участі в семінарі запрошуються діючі вчителі, вихователі, викладачі та організатори музичних програм та колективів, які мають професійну музичну освіту.

 

Центр єврейської освіти України бере на себе витрати на навчання, забезпечення навчальними матеріалами, дворазовим щоденним кошерним харчуванням (всіх учасників) і проживанням іногородніх учасників семінару в готелі.

Якщо вас зацікавила ця інформація – просимо у найближчий час (до кінця липня) повідомити нам про кандидатів на участь у семінарі від вашої організації. Кількість місць на семінарі для іногородніх учасників обмежена (це пов’язано з можливістю оплати нами місць у готелі), тому просимо вас не зволікати з поданням попередньої заявки.

В заявці треба вказати:

ПІБ потенційного кандидата,

Її/його контакти (електронна адреса та номер мобільного),

Місце роботи та посада,

Наявність професійної музичної освіти.

Заявки та запитання з цього приводу можна надсилати за адресою:jecu@ukr.net або телефоном 093-6911946.

В темі листа просимо вказати «ЗЄМ-2»

 

Всю потрібну вам інформацію відносно семінару для вчителів музики ви зможете отримати за нашими телефонами, або задати нам запитання письмово за адресою jecu@ukr.net або телефоном 093-6911946

 

З повагою,

Раїса Гехтман,

методичний консультант ЦЄОУ, 

керівник проекту ЗЄМ-2

 

Раїса Гехтман

+38-093-691-19-46

raya_gekhtman@ukr.net