24-26 лютого була проведена перша сесія науково-методичного семінару, організованого школою неформальної єврейської освіти

Організатори семінару: Центр єврейської освіти України, Асоціація єврейських організацій та общин України, київський офіс Євроазіатського єврейського конгресу за підтримки благодійних фондів Генезіс і Чарітіз Ейд Фаундейшн.

Дати проведення семінару: 24 по 26 лютого 2017 року.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Волоська, 8/5.

Метою семінару є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації в галузі неформальної єврейської освіти, розробка програм і педагогічних технологій для реалізації дитячих і молодіжних освітніх проектів неформальної єврейської освіти.

Географія учасників-представників освітніх і громадських єврейських організацій України: міста Бердичів, Київ, Львів, Рівне, Херсон.

Географія викладацького складу: Ізраїль (м. Єрусалим, м. Нагарія), Україна (м. Київ).

Програма семінару першої сесії була спрямовано на висвітлення сучасних концептуальних підходів до розробки змісту та технологій неформальної єврейської освіти з огляду на філософський, історичний, соціокультурний контексти, реальні виклики та потреби щодо розвитку сучасних єврейських громад.

Репрезентація даних проблем відбувалась через різноманітні форми, зокрема, лекції, круглі столи, заняття-практикуми, обговорення, які супроводжувалися інтерактивними методами та роботою у групах.

Для реалізації запропонованої тематики було залучено фахівців – науковців і практиків з юдаїки, філософії, історії, традиції та культури, формальної та неформальної єврейської освіти, медицини тощо.

 

Матеріали занять див. за посиланням

 

Докладніше про семінар за посиланням