20 серпня 2017 у Києві пройде Всеукраїнський Самміт Єврейської Молоді

20 серпня 2017 в м. Київ активна єврейська молодь збереться на Всеукраїнський Самміт Єврейської Молоді (організатори - Українська Спілка Єврейських Студентів та Молодих Професіоналів та широке коло партнерських організацій). Спілка відновлює традицію щорічних літніх форумів та значно розширює діяльність,  з приводу чого буде проводитись презентація нових напрямків, залучення нових членів та вибори на управлінські посади. 

Українська Спілка Єврейських Студентів та Молодих Професіоналів - це незалежне громадське об'єднання активної та небайдужої єврейської молоді. UUJS входить до Європейської (EUJS) та Всесітньої (WUJS) спілок єврейських студентів та на разі є обраним членом Виконавчої президії Всесвітньої спілки єврейських студентів.

Місією UUJS є згуртування єврейської молоді та розвиток потужної молодіжної єврейської спільноти; розповсюдження традицій єврейського народу; розвиток національної свідомості; збереження єврейської спадкоємності; організація навчальних семінарів, проведення конференцій і форумів для єврейських студентів та молодих професіоналів; проведення освітніх програм для вивчення історії та культурної спадщини єврейського народу; представництво та захист інтересів єврейської молоді України в міжнародних організаціях; захист інтересів єврейської діаспори, міжкультурний діалог та сприяння розвитку демократичного суспільства в Україні.

Громади та організації запрошуються до участі у Форумі шляхом делегування активної молоді віком від 18 до 35 років. Під час заходу делегат матиме змогу почути привітання  відомих гостей, поспілкуватися з визначними громадськими діячами, журналістами, бізнесменами та лідерами думок, взяти участь в тренінгах, отримати інформацію про організацію, локальні та міжнародні проекти та програми, про унікальну мережу та про надзвичайні можливості, що відкриваються перед членами Спілки та стати ними.

Делегатам також пропонується можливість бути обраними до керівництва Спілки. Більш детальна інформація про можливості в Додатку.  Для участі у Форумі обов’язковою є реєстрація за формою www.bit.ly/UUJSForum до 6го серпня 2017 включно. Для участі у виборах додатково до реєстрації необхідно надіслати резюме на ukrainianujs@gmail.com.